OFERTA - AKCESORIA


Boxerki

   


dostępna w rozmiarach: S, M, L, XL/XXL

 

Skarpety Termoaktywne InLine

   


- Idealne dopasowanie
- Skuteczna ochrona przed otarciami
- Termiczny komfort
- Zapobieganie przegrzaniu
- Utrzymanie w prawidłowej pozycji
- Właściwości antybakteryjne i dezynfekujące
- Swobodny przepływ powietrza.

Wielostrefowa skarpetka INLINE to idealne rozwiązanie do uprawiania sportów zimowych. Narciarskie skarpety wykonane z włókien o doskonałych właściwościach termicznych.

Ich konstrukcja oparta jest na włókna polipropylenowych z jonami srebra, dając w efekcie wyjątkową trwałość i dużą wytrzymałość oraz zapewnia właściwości antybakteryjne i dezynfekujące. Dodatkowe pole w podbiciu skarpetki skutecznie chroni przed uciskiem języka oraz zapobiega otarciom i urazom.

Skarpety posiadają także kanał wentylacyjny, pozwalający na swobodny przepływ powietrza, odprowadzając jednocześnie wilgoć. Ponadto skarpety utrzymują się we właściwym miejscu, nie przesuwają się, a prążkowany ściągacz idealnie dopasowuje się do nogi i zapewnia stabilne trzymanie skarpetek, nie ograniczając w żadnym stopniu krążenia krwi.

Dostępne w rozmiarach:
23-25 (35-38)
26-28 (39-42)
29-31 (43-46)

 

 

Kominiarka termoaktywna

     


Profesjonalna kominiarka termoaktywna wykonana w technologii bikomponentowej. Zróżnicowana higroskopijność poszczególnych warstw utrzymuje ciało w suchym mikroklimacie i zabezpiecza przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Zminimalizowana ilość szwów i doskonała elastyczność podnosi komfort użytkowania w zawarte w włóknie elementy JONY SREBRA zapewniają trwałą antybakteryjność. IDEALNA POD KASK!!!

dostępne w rozmiarach: S, M, L

 

Kominiarka BABY dziecięca

           


Profesjonalna Dziecięca kominiarka termoaktywna wykonana w technologii bikomponentowej. Zróżnicowana higroskopijność poszczególnych warstw utrzymuje ciało w suchym mikroklimacie i zabezpiecza przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Zminimalizowana ilość szwów i doskonała elastyczność podnosi komfort użytkowania w zawarte w włóknie elementy JONY SREBRA zapewniają trwałą antybakteryjność. IDEALNA POD KASK!!!

dostępne w rozmiarach: XS, S